8 nippi ilusate juuste saavutamiseks

Juuksehoolduse trendid, nipid ja nõuanded mugavalt sinu postkasti

Ilusate juuste hooldusel on omad nipid ning enamasti on need väga lihtsad, mida on kerge kodus järgida. Juukseprofid Karin Tool, Eneli Rannik ja Anastassia Titova panid oma kogemuste põhiselt kokku parimad nipid, mida nad ise juuksehoolduses järgivad ning mida meilegi ilusat juuste saavutamisel soovitavad kasutada.

Kammi juuksed enne pesemist läbi. Kui lähed pusas juustega pesema, on neid raskem käsitleda ja pusa võib peale pesu veelgi hullem olla.

Juukseid pese šampooniga kaks korda. Valige ja eelistage sulfaatide- ja parabeenidevabu šampoone!

Pese pead, mitte kunagi juukseotsi! Šampooniga pestes keskendu peanahale ning ära juukseotsi pese. Juukseotsad on sageli haprad ja kuivad ning kui neid veel rohkem sakutada, muutuvad nad veelgi kuivemaks. Piisab, kui käid korraks otsad šampooniga läbi.

• Kui oled palsami juustele kandnud, kammi juuksed hõreda kammiga läbi. Võib tunduda, et see rikub juukseid, kuid kui seda teha õigesti ja õige kammiga on sellest siiski ainult kasu – toode jaotub ja jõuab ühtlasemalt igale poole juustesse.

Kord nädalas tee juuksemaski. See niisutab ja toidab juukseid sügavuti.

• Šokeeri oma juukseid – loputa juukseid peale pesu külma veega! Kui soe vesi avab juuksekarva pinnal oleva juuksekarva kutiikulkihi, siis külm vesi aitab kutiikulid sulgeda ning kuivades ei jää juus nii kahune.

• Enne juuste kuivatamist kasutage alati kuumakaitset.

Proovi juukseõli asemel juuksekreemi -> õli peamine eesmärk on eemaldada kahu, anda kuumakaitse ja siluda. Juuksekreem on aga see, mis niisutab.

Aitäh Teile heade nõuannete eest KarinAnastassia ja Eneli!
ilusadjuuksed.ee

Fotod: L’Alga Haircare, Yael Bonfis

Blondid juuksed L'Alga vetikapõhise juuksehooldusega
Juustest põhjalikumalt
Juuksepood2021

Kuidas hoida blond juuksetoon särava ja värskena?

Blondide juuste värvitoon püsib puhas ja särav täpselt mõne pesu peale juuksuriskäiku ning siis hakkavad enamikel blondidel juustesse tekkima soojad ja kollakad toonid. Kollane blond toon on aga täpselt see, mida meist keegi näha ei taha! Aga mis põhjustab kollaste toonide teket blondidesse juustesse ning kuidas sellest hoiduda?

Loe lähemalt »
Suvised juuksehooldustooted
Juustest põhjalikumalt
Juuksepood2021

Mida muuta suvises juuksehoolduses?

Hooaegade vaheldumisega soovitavad spetsialistid ka oma juuksehoolduse rutiinid üle vaadata. Kuigi erinevaid hooaegu ühendab üks märksõna – kuivus, siis mõned erinevused suve- ja talvehooaja juuksehoolduses

Loe lähemalt »

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2021