8 nippi ilusate juuste saavutamiseks

Juuksehoolduse trendid, nipid ja nõuanded mugavalt sinu postkasti

Ilusate juuste hooldusel on omad nipid ning enamasti on need väga lihtsad, mida on kerge kodus järgida. Juukseprofid Karin Tool, Eneli Rannik ja Anastassia Titova panid oma kogemuste põhiselt kokku parimad nipid, mida nad ise juuksehoolduses järgivad ning mida meilegi ilusat juuste saavutamisel soovitavad kasutada.

Kammi juuksed enne pesemist läbi. Kui lähed pusas juustega pesema, on neid raskem käsitleda ja pusa võib peale pesu veelgi hullem olla.

Juukseid pese šampooniga kaks korda. Valige ja eelistage sulfaatide- ja parabeenidevabu šampoone!

Pese pead, mitte kunagi juukseotsi! Šampooniga pestes keskendu peanahale ning ära juukseotsi pese. Juukseotsad on sageli haprad ja kuivad ning kui neid veel rohkem sakutada, muutuvad nad veelgi kuivemaks. Piisab, kui käid korraks otsad šampooniga läbi.

• Kui oled palsami juustele kandnud, kammi juuksed hõreda kammiga läbi. Võib tunduda, et see rikub juukseid, kuid kui seda teha õigesti ja õige kammiga on sellest siiski ainult kasu – toode jaotub ja jõuab ühtlasemalt igale poole juustesse.

Kord nädalas tee juuksemaski. See niisutab ja toidab juukseid sügavuti.

• Šokeeri oma juukseid – loputa juukseid peale pesu külma veega! Kui soe vesi avab juuksekarva pinnal oleva juuksekarva kutiikulkihi, siis külm vesi aitab kutiikulid sulgeda ning kuivades ei jää juus nii kahune.

• Enne juuste kuivatamist kasutage alati kuumakaitset.

Proovi juukseõli asemel juuksekreemi -> õli peamine eesmärk on eemaldada kahu, anda kuumakaitse ja siluda. Juuksekreem on aga see, mis niisutab.

Aitäh Teile heade nõuannete eest KarinAnastassia ja Eneli!
ilusadjuuksed.ee

Fotod: L’Alga Haircare, Yael Bonfis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

shag lõikus lühikestele juustele
Juuksetrendid
Ilusadjuuksed.ee

Mis toimub juuksemoes kevad-suvel 2022?

Aili Puss ja Triin Veisman viisid meid kurssi viimaste trendidega juuksemaailmas – milliseid muudatusi võiks oma juustega alanud kevad-suvisel uuel hooajal teha? Mis üldse toimub juuksemaailmas – millised värvi- ja lõikustrendid praegu domineerivad?

Loe lähemalt »
Blondid juuksed Kairit Laanela, ilusalong Kopli Föön
Juuksurite nipid
Ilusadjuuksed.ee

Blondid juuksed on luksus

Blondid kaunitarid soovivad, et nende blond juuksetoon oleks särav ning juuksed terved ka ilma igakuise juuksurikülastuseta. See polegi kuigi keeruline ülesanne, kuid mõned nipid siin siiski on. Küsisime nõu blondide juuste eksperdilt Kairit Laanela´lt, kes on heledate juustega tegelenud juba üle 10 aasta.

Loe lähemalt »
ilusad juuksed / norsten oü

KONTAKT

Norsten OÜ
Vahi tee 33, Harku vald
Harjumaa 76918 Eesti
Reg.kood.: 16158045
KMKR nr.: EE102340024
+ 372 504 1932
info@ilusadjuuksed.ee

LIITU ILUSADJUUKSED.EE KLUBIGA

Saa osa klubiliikme privileegidest, soodustustest, juuksemaailma uudistest ja proffide nõuannetest!

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2022