8 nippi ilusate juuste saavutamiseks

Ilusate juuste hooldusel on omad nipid ning enamasti on need väga lihtsad, mida on kerge kodus järgida. Juukseprofid Karin Tool, Eneli Rannik ja Anastassia Titova panid oma kogemuste põhiselt kokku parimad nipid, mida nad ise juuksehoolduses järgivad ning mida meilegi ilusat juuste saavutamisel soovitavad kasutada.

Kammi juuksed enne pesemist läbi. Kui lähed pusas juustega pesema, on neid raskem käsitleda ja pusa võib peale pesu veelgi hullem olla.

Juukseid pese šampooniga kaks korda. Valige ja eelistage sulfaadi-, parabeenide-, gluteenivabu šampoone!

Pese pead, mitte kunagi juukseotsi! Šampooniga pestes keskendu peanahale ning ära juukseotsi pese. Juukseotsad on sageli haprad ja kuivad ning kui neid veel rohkem sakutada, muutuvad nad veelgi kuivemaks. Piisab, kui käid korraks otsad šampooniga läbi.

• Kui oled palsami juustele kandnud, kammi juuksed hõreda kammiga läbi. Võib tunduda, et see rikub juukseid, kuid kui seda teha õigesti ja õige kammiga on sellest siiski ainult kasu – toode jaotub ja jõuab ühtlasemalt igale poole juustesse.

Kord nädalas tee juuksemaski. See niisutab ja toidab juukseid sügavuti.

• Šokeeri oma juukseid – loputa juukseid peale pesu külma veega! Kui soe vesi avab juuksekarva pinnal oleva juuksekarva kutiikulkihi, siis külm vesi aitab kutiikulid sulgeda ning kuivades ei jää juus nii kahune.

• Enne juuste kuivatamist kasutage alati kuumakaitset.

Proovi juukseõli asemel juuksekreemi -> õli peamine eesmärk on eemaldada kahu, anda kuumakaitse ja siluda. Juuksekreem on aga see, mis niisutab.

Aitäh Teile heade nõuannete eest KarinAnastassia ja Eneli!
ilusadjuuksed.ee

Fotod: L’Alga Haircare, Yael Bonfis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

jälgi meid ka instagramis #lalgaeesti #ilusadjuuksed

Error validating access token: Session has expired on Saturday, 19-Jun-21 13:54:33 PDT. The current time is Sunday, 20-Jun-21 20:02:42 PDT.

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2021