TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES
L'Alga luksuslik salongihooldus

VETIKATEL PÕHINEV
INNOVATSIOON
JUUKSEHOOLDUSES

Taasta oma juuste
elujõud ja ilu

Luksusliku L’Alga juuksehooldustoodete sarja eesmärk on parandada ja kaitsta kahjustatud juukseid. Kaitsta juukseid enne töötlemist, selle ajal ning ka järgselt, hoides ja säilitades juuste loomuliku elujõu ja vitaalsuse pikaks ajaks.

Kõlab ilusa jutuna, kuid erinevalt sadadest teistest toodetest on L’Alga juuksehooldussarjal teaduspõhine tõestus ja kasutajate – nii proffide kui kodukasutajate lojaalsus.

***

L’Alga on parandav sari kõikidele juuksetüüpidele, mida värvitakse, töödeldakse keemiliselt, föönitatakse, sirgendatakse ja lokitatakse.

Sarja saladuseks on innovatiivne vetikapõhine kompleks. Sarja looja Meir Dayan eesmärgiks sai ühendada ookeanivetikate unikaalsed ja väga väärtuslikud omadused juuksehooldusega. Lihtsalt kõlava lause taga on aga aastatepikkune uurimis- ja arendustöö ning märkimisväärsed investeeringud.

Uurides põhjalikult Korsika ja Prantsusmaa lääneranniku ookeanivetikaid, jäid valikusse viis kõige väärtuslikumat ja tõhusamate omadustega vetikat. Neist saigi L’Alga juuksehoolduse vundament ja põhiväärtus – sündis teaduslikult tõestatud kompleks AlgaNord5.

Iga päev puutuvad meie juuksed ja peanahk kokku erinevate kahjustavate teguritega, olgu selleks päike, pakane, värvimine või föönitamine. Ehk iga päev anname väikese panuse selleks, et juuksed poleks nii ilusad, terved ega säravad.

Seetõttu on meile eriti südamelähedane L’Alga filosoofia: lõpetada tüüpiline lähenemine juuksehooldusele: “esmalt kahjustame ja siis parandame.”

See ei pea nii olema! Ja L’Alga tooted on selle ehe tõestus –Sa veendud selles ise kui annad endale võimaluse neid proovida!

"

l'alga //

„For consumers who demand the exceptional, L’Alga exceeds expectation.“

MIKS VETIKAD?

L’Alga sarja loojate eesmärk oli välja töötada absoluutselt täiuslik kahjustuste eest kaitsev juuste hooldussari. Ambitsioonikas eesmärk eeldas, et see ei saa olla järjekordne “tavaline” juuksehooldussari, vaid leida tuleb tõeliselt tõhusad ja päriselt toimivad koostisained. Sellised, mille kasutamisel tunned selget vahet ja mõistad, et need teevad juuste seisukorra paremaks.

Merd ja ookeani peetakse elu hälliks. See on ainus koht, kus elu on eksisteerinud miljardeid aastaid, kuid ellu on seal jäänud vaid kõige vastupidavamad ja kohanemisvõimelisemad eluvormid. Vetikad on üks esimestest eluvormidest, mis on püsinud tänaseni. Nende müstiline ellujäämis- ja kohanemisvõime ning unikaalsed omadused taastuda ja taasluua (regeneratsioon) on vetikatest tänaseks teinud omamoodi supertaime.

Kividel, kallastel ja sügavates pimedates vetes kasvavad merevetikatel on erakordne võime salvestada suures kontsentratsioonis tervist turgutavaid koostisosi alates omega rasvhapetest, vitamiinidest, mineraalidest, polüsahhariididest ja paljust muust. See kõik on neile hädavajalik vastupidamiseks karmides elutingimustes: talvised tormid, lained, tuul ja äärmuslik UV-kiirgus.

Sarnaseid tingimusi kogevad igapäevaselt ka meie juuksed ja peanahk, puutudes kokku erinevate ekstreemsete tingimustega. Stress, kemikaalid, õhureostus, päikesekuumus, pakane, föönitamine ja sobivas koguses vitamiinide, mineraalide ja muude oluliste toitainete pidev puudujääk.

AlgaNord 5™ kompleks sisaldab aktiivseid vananemisvastaseid ekstrakte teaduslikult tõestatud „supervetikate“ kombinatsioonist. Nõuetekohaselt kasutades aitavad need adaptogeenid suurendada juuste ja peanaha loomulikku võimet immuunsuse tõstmiseks, kahjustuste taastamiseks ja säilitamaks kaitse ka ekstreemsemates tingimustes.

L’Alga teaduslikult tõestatud AlgaNord 5™ kompleksi jaoks kasutatavad erinevat tüüpi vetikad korjatakse käsitsi traditsioonilistel meetodidel. Väga oluline on siinkohal jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus, et ka meie järeltulevatel põlvedel oleks võimalus nautida seda, mida meil täna. Tänu pikaajalisele laboritööle ja uuringutele oskame tänaseks maksimaalselt rakendada vetikate unikaalseid omadusi, kasutades mikro- ja toitainete destilleerimiseks kõige uuemaid biotehnoloogilisi ekstraheerimistehnikaid.

AlgaNord5 vetikapõhine kompleks

"

l'alga //

VETIKATEL ON ERAKORDNE VÕIME SALVESTADA KONTSENTREERITUD KOGUSES MINERAAL- JA TOITAINEID.

AlgaNord 5™

– COCTAIL OF LIFE –

AlgaNord 5™ on segu tugevatoimelistest koostisosadest ja planeedi kõige vastupidavamast taimeelust – ookeanide vetikatest.

Mineraalidest, asendamatutest omega rasvhappetest, vitamiinidest ja toitaineterikastest mikroelementidest pakatav L’Alga teaduslikult tõestatud kompleks
AlgaNord 5™ pakub juustele ja peanahale kohest turgutust ning pikaajalist kaitset.

AlgaNord 5™ suurimad eelised:
– Juuste enneaegse vananemise ja hallinemise ennetamine
– Peanaha vereringe ergutamine ja juustele tiheduse andmine
– Juuksekarva restruktureerimine. Kompleksis sisalduvad ained siluvad ja kaitsevad juuksekarva välimist kihti ehk kutiikulit
– Juuste üldine kaitsmine ja peanaha ärrituse vähendamine
– Mineraalide, biotiini ja vitamiin B kompleks suurendab vananevate juuste vastupidavust ja paindlikkust.

ALGANORD 5™ KOMPONENDID

– COCTAIL OF LIFE –

BIO-EXTENDER® - Suurendab juuste vastupidavust ja paindlikkust. Ennetab juuste kahjustumist, tugevdab juukseid ja taastab terve, loomuliku ilme.
BIO-EXTENDER®

Suurendab vananevate juuste vastupidavust ja paindlikkust mineraalide, biotiini ja vitamiin B kompleksi abil.

Punased vetikad armastavad elada sügavates ookeanides, võideldes pimeduses energia ja eluspüsimise nimel. Neil vetikatel on erakordne võime akumuleerida ookeaniveest mineraale.

Kompleks sisaldab mikroelemente ja võimaldab viia juustesse väävli aminohappeid.

Sisaldab: kaltsiumi, mille defitsiit muudab juuksed tuhmiks ja tuimaks.
Mangaani, mis on oluline süsivesikute ja lipiidide assimilatsiooni-protsessides.
Aktiivseid vitamiine, mis osalevad vitamiinide metabolismis.
Räni, mis on olulise tähtsusega juuste rekonstruktsioonil ja aitab võidelda juuste vananemise vastu. Hädavajalik habraste juuste raviks.
Tsinki, mis tagab juuste molekulaarse ja rakkude terviklikkuse (RNA-RDA kaitse) ja parendab hapraid juukseid.
(Lisaks sisaldab veel vaske, rauda, magneesiumi ja väävlit).

BIO-ENERGIZER® - Toetab juuste taaskasvu, lisab tihedust ja volüümi. Juuste kasvu ja elujõu võimendaja.

BIO-ENERGIZER®

Toetab juuste taaskasvu, lisab tihedust ja volüümi. Juuste kasvu ja elujõu võimendaja.

Stimuleerib peanaha mikrotsirkulatsiooni.
Võimsate pruunvetikate Pelvetia Canaliculata ja Laminaria Digitata ekstraktide segu. Pelvetia Canaliculata pruunvetikal on tõestatud lõõgastavaid, stimuleerivaid ja puhastavaid omadusi. Laminaria Digitata pruunvetikaid leidub Atlandi ookeani põhjaosa alamvööndis ja ekstrakt on tuntud oma stimuleerivate omaduste ja rasuerituse reguleerimise poolest.

Sobib hästi hooajalise juuste väljalangemise, juuste hõrenemise, habraste ja kuivade juuste korral.

OLIGOGELINE® - Annab sära ja pehmust. Kaitseb ja turgutab juuksekarva, niisutab. Parim habraste ja kahjustatud (tuhmide või kuivade) juuste raviks.

OLIGOGELINE®

Punane vetikas (Chondrus Crispus), mis elab sügavates vetes ja puutub igapäevaselt kokku ekstreemsete keskkonnatingimustega. See vetikas sisaldab spetsiaalseid membraani kaitsvaid omadusi, mis võimaldavad tal ellu jääda ja rakke kõikvõimalike agressioonide eest kaitsta.

Parim habraste ja kahjustatud (tuhmide ja/või kuivade) juuste raviks. Sobib mehhaaniliste- (kammimine/harjamine, föönitamine), keemiliste- ja keskkonnakahjustuste korral.

Sobib hästi hooajalise juuste väljalangemise, juuste hõrenemise, habraste ja kuivade juuste korral.

BIO-RESTORER® - Restruktureerib, silub ja kaitseb juuksekutiikulit ehk juuksekarva välimist kihti. Teeb imesid juustega, mis on loomult haprad, ohjeldamatud või pusas/sassis.

BIO-RESTORER®

Restruktureerib, silub ja kaitseb juuksekutiikulit ehk juuksekarva välimist kihti.

Punane merevetikas, mis kasvab troopilistes piirkondades – peamiselt Senegali soojades vetes. Sisaldab spetsiifilist karrageeni ja polüsahhariide, mida saab võrrelda võrkude võrgusilmadega, mis moodustavad juustele tiheda kaitsekihi.

Sobib kõige paremini keemiliselt kahjustatud või etnilistele juustele.

Teeb imesid juustega, mis on loomult haprad, ohjeldamatud või pusas/sassis.

ALARIANE® - Tagab juuste terviklikkuse ja vähendab peanaha ärritust, Kaitse kahjulike UV-kiirte eest, Vabastab pusadest, Anti-frizz

ALARIANE®

Tagab juuste terviklikkuse ja vähendab peanaha ärritust.

Kaitse kahjulike UV-kiirte eest.
Vabastab pusadest. Anti-frizz.

Pruunid vetikad, mis pärinevad Põhja-Prantsusmaalt Bretagne´i ranniku lahtedest. Hoolimata karmidest oludest (talvetormid, lained, tuul) kasvavad need kuni kahe meetri pikkuseks.

Selle vetika elastsete kiudude võrk on moodustunud valkudest ja polüsahhariididest, mis toetavad kudesid kokkusurumise puhul, tagades uute rakkude elastsuse ja vastupidavuse. Selle elastsuse suudavad nad viia ka meie toodetes juusteni.

L'ALGA TOOTED

Ei sisalda sünteetilisi värvaineid

Ei sisalda sulfaate SLS/SLES, ftalaate, parabeene*, soola ega GMO-sid.
(*v.a. L'Alga.BOLSTER, Seagrow šampoon ja Sealush seerum)

Ei sisalda loomset päritolu koostisosi

L’Alga toodete pH tase on juustele omasel loomulikul tasemel vahemikus 3,5 – 5, tagades seeläbi sileda, särava ja tervema lõpptulemuse.

L'Alga tooted on ohutud värvitud, sirgendatud ja keemiliselt töödeldud juustele. L'Alga tooted sobivad ka tundlikule peanahale.

L'Alga kasutab taaskasutatavaid pakkematerjale