L’Alga sarja tutvustus

Taasta oma juuste ilu
ja elujõud

Luksusliku L’Alga juuksehooldustoodete sarja eesmärk on parandada ja kaitsta kahjustatud juukseid. Kaitsta juukseid enne töötlemist, selle ajal ning ka järgselt, hoides ja säilitades juuste loomuliku elujõu ja vitaalsuse pikaks ajaks.

Kõlab ilusa jutuna, kuid erinevalt sadadest teistest toodetest on L’Alga juuksehooldussarjal teaduspõhine tõestus ja kasutajate – nii proffide kui kodukasutajate lojaalsus. 

***

L’Alga on parandav sari kõikidele juuksetüüpidele, mida värvitakse, töödeldakse keemiliselt, föönitatakse, sirgendatakse ja lokitatakse.

Sarja saladuseks on innovatiivne vetikapõhine kompleks. Sarja looja Meir Dayan eesmärgiks sai ühendada ookeanivetikate unikaalsed ja väga väärtuslikud omadused juuksehooldusega. Lihtsalt kõlava lause taga on aga aastatepikkune uurimis- ja arendustöö ning märkimisväärsed investeeringud. 

Uurides põhjalikult Korsika ja Prantsusmaa lääneranniku ookeanivetikaid, jäid valikusse viis kõige väärtuslikumat ja tõhusamate omadustega vetikat. Neist saigi L’Alga juuksehoolduse vundament ja põhiväärtus – sündis teaduslikult tõestatud kompleks AlgaNord5 >>

Iga päev puutuvad meie juuksed ja peanahk kokku erinevate kahjustavate teguritega, olgu selleks päike, pakane, värvimine või föönitamine. Ehk iga päev anname väikese panuse selleks, et juuksed poleks nii ilusad, terved ega säravad. 

Seetõttu on meile eriti südamelähedane L’Alga filosoofia: lõpetada tüüpiline lähenemine juuksehooldusele: “esmalt kahjustame ja siis parandame.”

See ei pea nii olema! Ja L’Alga tooted on selle ehe tõestus – Sa veendud selles ise kui annad endale võimaluse neid proovida!

„For consumers who demand the exceptional, L’Alga exceeds expectation.“

L'Alga

KUIVAD JA KAHJUSTATUD JUUKSED

L'Alga.SEAMORE

VAATA SIIA

õhukesed kahjustatud juuksed

L'Alga.SEALIGHT

VAATA SIIA

KOLLAKAKS VÄRVUVAD BLONDID VÕI HÕBEHALLID JUUKSED

L'Alga.SEALVER

VAATA SIIA

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2021