L’Alga tooteseeriad

- l'alga tooteseeriad -

l’Alga.SEAMORE

Kuivadele ja kahjustatud juustele

Välja töötatud juuste parandamiseks ja kaitsmiseks enne, pärast ja kahjustustega kokkupuutumise ajal. Keemilised värvimised ja blondeerimised, igapäevane fööni ja sirgendajate kasutamine; kuivus, päike, õhusaaste ja/või hormonaalsed muudatused  – neid kõiki on võimalik märgatavalt leevendada SEAMORE revolutsioonilisi tooteid kasutades. 

L’Alga.SEALVER

Blondidele & hallidele juustele

L’Alga.SEALVER sari on mõeldud kõigile blondeeritud, triibutatud, heledaks värvitud ja hallidele juustele. Reeglina on blondid juuksed näinud karme keemilisi vahendeid ning on haprad ja kuivad tänu ületöötlemisele. SEALVER sari aitab taastada ja parandada kahjustatud blonde juukseid iga kasutuskorraga, sest sulgeb koheselt kahjustunud juuksekutiikulid. Samuti neutraliseerib kollased ja soojad toonid, mis blondidesse juustesse kipuvad tekkima. SEALVER sari aitab parandada vananevate juuste elastust, annab pehmust ja loomulikku sära ning hoida blonde juukseid täiendavate kahjustuste eest.

L'Alga juuksehooldus - kuivadele, värvitud, kahjustatud ja kahustele juustele
L'Alga juuksehooldus - kuivadele, värvitud, kahjustatud ja kahustele juustele

L’Alga.SEALIGHT

PEENE STRUKTUURIGA JA ÕHUKESTELE JUUSTELE

Õhukestele ja peene struktuuriga juuksetüübile loodud sari L’Alga.SEALIGHT on olemuselt kerge tooteseeria, mis ei muuda juukseid raskeks. SEALIGHT sarja tooted lisavad juustele mahtu/volüümi, rikastavad ja toidavad juukseid sügavuti. Sarjas sisalduv Bio-Protective Complex – sealhulgas biotiin ja niatsiinamiidparandab kahjustusi juuksejuurtesse tungides. Samaaegselt stimuleeritakse peanaha vereringet ja ergutatakse/uuendatakse juuksekarva folliikuleid ehk juuksenääpsu.

L’Alga.SEAscalp

PROBLEEMSETELE JUUSTELE JA PEANAHALE

L’Alga.SEASCALP sari on loodud probleemsetele juustele ja peanahale – kõõm, liigne rasu, juuste väljalangemine. SEASCALP tooted puhastavad, tasakaalustavad ja ergutavad peanahka, samuti aeglustavad juuste vananemisprotsessi ja vähendavad juuste väljalangemist. Toodetes sisalduv bio-kaitsev kompleks – sealhulgas biotiin, niatsiinamiid ja kofeiin – kontrollivad liigset rasutootmist ja hoiavad ära juuksefolliikulite ummistumise. 

L'Alga juuksehooldus - kuivadele, värvitud, kahjustatud ja kahustele juustele
L'Alga juuksehooldus - kuivadele, värvitud, kahjustatud ja kahustele juustele

L’Alga.SEACURL

lokkis juustele

L’Alga.SEACURL on niisutav sari kõikidele lokkis juuksetüüpidele. SEACURL sari aitab luua kauakestvad lokid, taastab juuste loomuliku elastsuse, suurendab juuste sära ja pehmust ning aitab saavutada kahuvaba lõpptulemuse. Toodetes sisalduv Bio-Protective Complex – sealhulgas biotiin ja niatsiinamiid – parandab kahjustusi juuksejuurtesse tungides, muutes need pehmeks ja kergelt kammitavaks.

L’Alga.SEAhair

viimistlus- JA STILISEERIMIStooted

Loodud spetsiaalselt täiendama ja koos töötama kõigi L’Alga toodetega. Sobivad kõigile juuksetüüpidele.
L’Alga.SAFEGUARD – professionaalne kuumakaitse
L’Alga.SELFSAFEGUARD – kuumakaitse koduseks kasutamiseks
L’Alga.SEANORD5TM – sära andev juukseõli
L’Alga.SEASCENT – juukseparfüüm

L'Alga juuksehooldus - kuivadele, värvitud, kahjustatud ja kahustele juustele

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2021