TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES
See kergema koostisega aktiivseerum on mõeldud spetsiaalselt õhukestele ja peene struktuuriga juustele, sest annab kohevust ning kaitseb juukseid kuumtöötlusvahendite eest, luues juustele kaitsva barjääri.
L'Alga uus CPR Peptide-18 intensiivselt raviv juuksehooldussari
L’Alga CPR Instant Intensive Care Molecular Repair Peptide-18 on revolutsioonilise koostisega salongisari koheste tulemuste saavutamiseks: juuste tugevdamiseks, kahjustuste parandamiseks ja juuste kaitsmiseks.
Revolutsioonilise koostisega raviv ja sügavalt niisutav šampoon, mis tagab silmapilkselt tugevamad, pehmemad, siledamad ja tervema välimusega juuksed.

L'Alga CPR Molecular Repair Peptide-18

Kas eriti kehvas seisukorras juuste elujõu ja terve välimuse taastamine on enam võimalik? Jah, on! L’Alga CPR Peptide-18 on revolutsiooniline tootesari, mis parandab kahjustatud juuksed koheselt ilma pikema ootamiseta!

"WOW-efektiga" kohesed tulemused

L’Alga CPR Peptide-18 täiustatud valemiga intensiivne juuksehooldussari on loodud eriti kehvas seisukorras juuste koheseks tugevdamiseks, parandamiseks ja kaitsmiseks. See on L’Alga kullastandardiga tippsari, mis aitab koheselt taastada värvimiste, blondeerimiste, keemiliste töötluste ja kuumaga töötlemise tagajärjel kahjustatud juuste seisukorra ning kaitsta neid uute võimalike kahjustustamiste eest. 

Uus täiustatud koostis tagab juustele kohese süvaniisutuse, parandab tekkinud juuste kahjustused ning taastab juukseid seestpoolt, et saaksid taas nautida tugevamaid, pehmemaid, siledamaid ja läikivamaid juukseid.

MIS TEEB L'Alga CPR PEPTIDE-18 TOOTED NII TÕHUSAKS?​

PEPTIIDID

Peptiidid ja valgud koosnevad aminohapetest. Peptiidide eelis on aga see, et nende aminohapete ahel on lühike ja tänu oma väiksusele suudavad peptiidid tungida juuksefolliikulitesse ja taastada juuste tervisele olulised ained nagu valk ja kollageen. Need ained on nagu juuste "ehitusplokid", mida peptiidid aitavad taas varustada või täiendada. Kui neid "ehitusplokke" on juuksefolliikulites piisavalt olemas, aitab see kaasa juuste tervislikumale kasvule ja väljanägemisele. Peptiidid suurendavad juuste niiskussisaldust ning vähendavad seeläbi juukseotste lõhenemist ja murdumist. Tänu peptiidide võimsatele omadustele saavad juuksed kiiresti tagasi oma tervisliku väljanägemise, muutudes paksemaks, tugevamaks, vastupidavamaks ja kaunilt läikivaks.

AlgaNord 5™ vetikaekstraktide kompleks

L’Alga CPR Peptide-18 tooted on rikastatud teaduslikult tõestatud vetikaekstraktide kompleksiga AlgaNord 5™, mis võimendab toitainete, mineraalide ja vitamiinide jõudmist peanaha rakkudesse. Mineraalidest, asendamatutest omega rasvhapetest, vitamiinidest ja toitaineterikastest mikroelementidest pakatav kontsentreeritud kompleks AlgaNord 5™ pakub juustele ja peanahale kohest turgutust ning pikaajalist kaitset.

HÜALUROONHAPE

L’Alga CPR Peptide-18 toodetes sisalduv hüaluroonhape pakub juustele tõhusat niisutust, säilitades tervetele juustele omase lipiidide ja proteiinide õige tasakaalu. See aitab ennetada juuste kahusust ja lisab juustele volüümi. Hüaluroonhape on aitab tõhusalt niisutada ka peanaha kuivi ja ketendavaid piirkondi.

TERMOAKTIIVNE SEESAMIPROTEIIN

L’Alga CPR Peptide-18 toodetes sisalduv termoaktiivne seesamiproteiin tagab juustele pehmuse, tugevuse ja terve välimuse. Termoaktiivne seesamiproteiin toimib kaitsva barjäärina juuste ja kuumuse vahel, kaitstes juukseid kuivamise ja elutuks muutumise eest.

intensiivselt niisutavad komponendid

Iga L'Alga CPR Peptide-18 toode sisaldab 5-9 spetsiifilist niisutavat komponenti, mis täidavad juuste erinevaid vajadusi. Nende toimeainete koosmõjul suudabki sari saavutada hästi niisutatud, kahuvabad ja uskumatult pehmed juuksed sisuliselt esimesel kasutamisel. Mitmed niisutavad komponendid aitavad hoiduda juukseotste lõhenemisest ning muudavad juuksed imeliselt libisevaks, nii et juukseid on palju lihtsam kammida, harjata ja stiliseerida.

HOOLIKALT VALITUD KOOSTISAINED

L'Alga CPR Peptide-19 sari ei sisalda sulfaate SLS/SLES, ftalaate, parabeene, soola, GMO-sid ega loomseid komponente. Tooted on ohutud värvitud, sirgendatud ja keemiliselt töödeldud juustele ning sobivad ka tundlikule peanahale.

L'Alga uus CPR Peptide-18 intensiivselt raviv juuksehooldussari

Kuidas tagavad L'Alga CPR Peptide-18 tooted kohesed tulemused?

L’Alga arendustiimi eesmärk toodete väljatöötamisel oli keskenduda CPR Peptide-18 valemis materjali efektiivsele sünteesiplaanile. Tulemus? L’Alga CPR Peptide-18 sarja koostisosade omavaheline sünergia on nii suur, et nende ühine mõju võimaldab toodetel juukseid hooldada ja tekitatud kahjustused koheseselt parandada.

CPR sari on sisuliselt juustele ja peanahale mõeldud šokiteraapia, sest terved juuksed saavad alguse peanaha seisukorrast. “Šokiteraapia”, mida võib kutsuda ka “intensiivraviks” parandab peanaha vereringet, soodustades kiiret paranemist ning käivitab juuste täieliku muutumise.

***

CPR Peptide-18 sari sobib kõikide juuksetüüpide raviks: paksude, normaalsete, õhukeste, peene struktuuriga, lokkis, blondide ja muidugi sirgendatud, värvitud, blondeeritud ning muud tüüpi keemiliselt töödeldud juustele.

Seega pole tähtis, milline on Sinu juuksetüüp – juba lühikese aja jooksul saad oma kahjustud juustele täieliku “makeover’i” ning nautida oma elu siidiseimaid, pehmeimaid ja terve välimusega juukseid.

kaks sarja - kumb valida?

Uus L’Alga CPR Molecular Repair Peptide-18 sari jaguneb kaheks, seega tee valik lähtuvalt oma juuksetüübist ja seisukorrast:
 
⚜️ Kui Sul on keskmisest paksemad või paksud juuksed, aga ka kui juuksed on väga rikutud (kahused, ülimalt kuivad), vali CPR Peptide-18 seeria “medium & coarse hair
 
⚜️Kui juuksed on aga õhemad, peene struktuuriga nagu enamikel eestimaalastel, siis vali helesinise kirjaga seeria “for fine hair
 
Nende kahe sarja vahe seisneb koostisainete kontsentratsioonis, paksemale juuksetüübile mõeldud seerias on kõike rohkem ning see võib jääda peenele/õhemale juuksele lihtsalt “raskeks”.
L'Alga CPR Molecular Peptide-18 sarjad erinevatele juuksetüüpidele