TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES

Privaatsus ja andmekaitse

Veebipoe ilusadjuuksed.ee omanik on Norsten OÜ (Reg. kood: 16158045), asukohaga Vahi tee 33, Vahi küla, Harku vald, Harjumaa 76901, Eesti; e-post info@ilusadjuuksed.ee (edaspidi “NORSTEN OÜ”).

Käesolevad privaatsuspõhimõtted reguleerivad isikuandmete kogumist, töötlemist ja säilitamist ilusadjuuksed.ee veebipoes. Isikuandmeid kogub töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja Norsten OÜ.  Norsten OÜ edastab isikuandmed maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile ning veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.

Norsten OÜ kogub, töötleb ja säilitab alljärgnevaid isikuandmeid peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel:

  • Ees- ja perekonnanimi;
  • Sünnikuupäev;
  • Telefoninumber ja e-posti aadress;
  • Maksja ja kohaletoimetamise aadress;
  • Arvelduskonto number ja maksekaardi detailid;
  • Kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • Klienditoe andmed;
  • Muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine on vajalik tellimuste haldamiseks ja kohaletoimetamiseks ning kaupade ja ostudega seotud küsimuste lahendamiseks (klienditugi).

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, ostja andmed) kasutatakse ostetud kaupade ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning otsukogemuse parendamiseks.
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguandmeid töötleme veebipoe kasutuskogemuse analüüsimise ja parendamise nimel.

Norsten OÜ-l on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega  (nagu näiteks makselahenduste pakkuja Maksekeskus AS, transporditeenuste pakkujad Omniva, DPD, Itella Smartpost ja andmemajutus zone.ee) teenuse osutamiseks ja tellimuste täitmiseks.  Isikuandmete jagamine toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Veebipoe ilusadjuuksed.ee kasutaja vastutab tema poolt esitatud andmet täpsuse ja õigsuse eest. Norsten OÜ ei vastuta valesti või ebaõigesti sisestatud andmete esitamisest põhjustatud kahju eest kliendile või kolmandatele osapooltele.

Isikuandmeid hoitakse Zone serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitunud andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. 

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Isikuandmetega on võimalus tutvuda veebipoe kontohalduses, samuti teha parandusi ning need ka kustutada.

Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, saab isikuandmetega tutvuda pöördudes veebipoe poole e-maili aadressil info@ilusadjuuksed.ee.

Andmete muutmiseks ja kustutamiseks võib pöörduda veebipoe poole ka e-maili aadressil info@ilusadjuuksed.ee.

Norsten OÜ rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Veebipoe ilusadjuuksed.ee kasutaja poolt sisestatud e-posti nime, aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete edastamiseks ainult juhul, kui olete selleks andnud vastava nõusoleku.
Kui Te ei soovi otseturundusteated saada, saab loobuda uudiskirjas oleva lingi kaudu või edastades info aadressile info@ilusadjuuksed.ee.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt veebipoe külastaja poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiste kasutamine toimub ainult selleks, et ilusadjuuksed.ee veebipood pakuks kasutajale lihtsat, kiiret ning mugavat ostukogemust.

Ilusadjuuksed.ee veebipoes on kasutusel järgmised küpsised:
– sessiooniküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe kasutamist;
– püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kasutaja valikuid ilusadjuuksed.ee veebipoes;
– esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kasutajale sobilikku reklaami ja pakkumisi;
– kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Oma seadmetesse salvestatud küpsiseid võib igal hetkel kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi aga veebipood plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kättesaadavad.
Lisaks analüüsiküpsiste kasutamisele kasutab ilusadjuuksed.ee veebileht piksleid (pixel tags), mille abil jälgitakse veebilehe kasutust. Seda tehes ei töödelda isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid.

Küsimuste tekkimise korral pöörduge julgesti meie poole aadressil info@ilusadjuuksed.ee.

jälgi meid ka instagramis @ilusadjuuksed