TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES

INSPIREERITUD
PUHTAST TOSCANA
LOODUSEST

Kirg juuksehoolduse vastu üle 2 generatsiooni

Biacrè bränd ja juuksehooldussari loodi aastal 1967 Toscanas ning kuulub üle kahe generatsiooni ühte perekonda. Juba algusaegadest lähtus perekond kindlatest põhimõtetest: kvaliteet, unikaalsus ja innovatsioon.

Valmistatud Toskaanas

Biacrè tooted luuakse ja valmistatakse imelises Toskaanas, Itaalias. Biacrè pere valib toodetesse alati vaid puhtaimad ja parimad komponendid üle maailma, mis oleks orgaaniliselt kasvatatud, eetiliselt ja jätkusuutlikult valmistatud.

Looduslikkus & jätkusuutlikkus

Biacrè pere otsib ja testib oma laborites lahendusi, mis säilitaks taimede ja komponentide parimad looduslikud omadused, kvaliteedi ja tõhusa toime. Kõike seda tehakse taaskasutatava energia ning ökoloogiliselt jätkusuutlike materjalide ning madala keskkonnamõjuga.

source of beauty - loodusest inspireeritud

Biacrè pere usub jätkusuutlikkusse ilusse, mis on loodud harmoonias loodusega. Hoolides loodusest hoolime ka iseendast.

Biacrè: „Loodus räägib meiega, ja meie kuulame Loodust.“

TAASTUVENERGIA

Biacrè pere usub, et maailm on võimeline toimima puhtal ja jätkusuutlikul energial. Oma tootmises kasutatavad nad seega 100% sertifitseeritud taastuvatest allikatest pärit energiat.

BIOPLASTIK

Suhkruroog nafta asemel: just nii valmib bio-plastik, millest Biacrè tootepakendid on valmistatud. "I´m Green" on 100% taaskasutatav bio-plastik, mis loodud ainult taastuvatest ressurssidest ning keskkonnasõbralikult.

FORESTS FOR ALL FOREVER

Kõik Biacrè tootekataloogid ja ettevõttes kasutatav paber kannab FSC märgistust, mis on kõige usaldusväärsem ja tunnustatum vastutustundliku metsanduse märgis. FSC märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

"

Biacrè //

Loodus räägib meiega, ja meie kuulame Loodust.“