TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES

E-poe kasutamise tingimused

Veebipoe ilusadjuuksed.ee omanik on Norsten OÜ (Reg. kood: 16158045), asukohaga Vahi tee 33, Vahi küla, Harku vald, Harjumaa 76901, Eesti; info@ilusadjuuksed.ee.

1. Müügitingimused kehtivad ostmisel ilusadjuuksed.ee veebipoes.
2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ilusadjuuksed.ee veebipoest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
3. Norsten OÜ jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Muudatustest informeeritakse veebipoe ilusadjuuksed.ee lehel.

1. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik ilusadjuuksed.ee veebipoes toodud hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 22%.
2. Ostudele lisandub transporditasu vastavalt valitud tarneviisile ja asukohale. Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.
3. Norsten OÜ-l on õigus teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebipoe ilusadjuuksed.ee veebilehel.
4. Toodete saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

1. Ostu sooritamiseks lisage toode ostukorvi ja vormistage tellimus täites kõik vajalikud andmeväljad. Täitke andmed tähelepanelikult, sest esitatud andmete õigsusest sõltub toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
2. Valige toodete sobiv kättetoimetamise viis ja maksumus. Kaupu tarnitakse Eesti ja Soome Vabariiki.
3. Toodete kohaletoimetamine pakiautomaatidesse Eesti piires on tasuta alates 59€ suurusest ostust ning Soome alates 85€ suurusest ostust. 
4. Tasuge ostu eest läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut, N26
  • Soome pangalingid: Aktia, Danske pank, Handelsbanken, Nordea, POP pankki, S-Pankki, Säästöpankki, Alandsbanken
    NB: Pangalingiga tasumisel vajutage kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
  • PayPal
  • Apple Pay, Google Pay või krediitkaart 

5. Makseid vahendab Montonio Finance UAB, Maksekeskus AS või PayPal. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance UAB, Maksekeskus AS või PayPal turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
6. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB, Maksekeskus AS-le või PayPal’ile.
7. Norsten OÜ veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9:00−17:00.
8. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.
9. Norsten OÜ postitab tooted peale arve tasumist.
10. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Norsten OÜ pangakontole.

1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Norsten OÜ tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele Omniva, Itella Smartpost või DPD.
2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, Soome 2-5 tööpäeva jooksul. 
3. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
4. Juhul, kui saadetis mingil põhjusel viibib, lepib Norsten OÜ Ostjaga kokku sobiva tarneaja.
5. Norsten OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Norsten OÜ ei saanud mõjutada ega ette näha.

1. Norsten OÜ veebipoest ostetud Toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane  tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada, välja arvatud järgmistel juhtudel:

  • Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.
  • Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole Norsten OÜ logistikapartner, on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse.
  • Taganemisõigus puudub juhul, kui Ostjale on tarnitud suletud pakendis Tooted, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud (kosmeetikatooted jms).

2. Kauba tagastamiseks tuleb Ostjal esitada Kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@ilusadjuuksed.ee või alltoodud tagastamisvormil hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
3. Norsten OÜ tagastab Ostjale tagastatava Toote maksumuse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Norsten OÜ saab teada Ostja otsusest Toode tagastada.
4. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt. vale toode või defektiga toode).
5. Ostja peab Toote Norsten OÜ-le tagastama viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil ta teatas Norsten OÜ-le Toote tagastamise soovist. Toote saab tagastada Omniva, SmartPost ja DPD pakiautomaatide kaudu.
6. Norsten OÜ-l on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Norsten OÜ on tagastatava Toote tagasi saanud või Ostja on esitanud Norsten OÜ-le tõendid, et ta on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

1. Norsten OÜ vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel Ostjale. Sellest esimese ühe kuu jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Norsten OÜ kohustus.
2. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 2 kuu jooksul Norsten OÜ poole, saates e-kirja aadressile info@ilusadjuuksed.ee. Kirjas palume märkida tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus koos fotoga, mis fikseerib puuduse esinemise.
3. Kui Norsten OÜ veebipoest ostetud kaubal on puudused, parandab või asendab Norsten OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Norsten OÜ Ostjale müügilepinguga kaasnenud tasud.
4. Norsten OÜ ei vastuta Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
5. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
6. Kui Norsten OÜ on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja pole nõus Norsten OÜ pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Norsten OÜ ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Norsten OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

1. Norsten OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse täitmiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Norsten OÜ edastab isikuandmed maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile ning veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.
2. Töödeldavad isikuandmed on Ostja nimi, aadress, e-posti aadress, mobiiltelefoni number ja tarbimiseelistused.
3. Norsten OÜ saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
4. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.
5. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, samuti puudub ka Norsten OÜ veebipoel neile juurdepääs.

Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 1.04.2021.

Tagasiside / pretensioonide esitamise vorm

Kui Sul on küsimusi või muresid seoses ostetud tootega, saada meile e-kiri aadressile info@ilusadjuuksed.ee või läheta sõnum teele alloleva vormi kaudu.
Palun kirjelda oma mure võimalikult täpselt (näiteks tagastamissoovi korral vajame ostuarve numbrit ja põhjust), siis saame sobiva lahenduse kiiremini leitud.
Aitäh juba ette!

jälgi meid ka instagramis @ilusadjuuksed