TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ KOGU EESTI PIIRES

tere tulemast ilusadjuuksed.ee klubisse

Ilusadjuuksed.ee klubiprogramm on loodud spetsiaalselt Teile, meie head, püsivalt aktiivsed klubiliikmed!
Ikka selleks, et saaksite parimatel tingimustel soetada ja kasutada oma lemmik juuksehooldustooteid.

Klubiprogrammis osalemiseks:

Loo omale kasutajakonto ilusadjuuksed.ee lehel >>

… Ja soorita ostud sisselogitud kasutajana

MIKS KLUBIGA LIITUDA?

PÜSIVALT kuni -25% SOODSAMAD HINNAD

Meie klubiliikmed ostavad ALATI meeldivama hinnaga kui on saavutanud alltoodud klubitasemed! Võidujooks kampaaniatele on läbi, osta siis kui Sul on vajadus!

IGA KUU EKSKLUSIIVSED ERIPAKKUMISED

Duubelda oma klubipunktid ja jõua kiiremini uuele tasemele või saa ostuga kaasa kingitus või kasuta eksklusiivseid pakkumisi või... ühesõnaga - püüame teid iga kuu millegagi üllatada!

klubiprogrammil on neli taset:

PRONKSTASE -10%

Ostude summa 100-199€
12 kuu jooksul viib Su pronkstasemele ning annab kõigist ostudest 10% soodustust!

hõbetase -15%

Ostude summa 200-299€
12 kuu jooksul viib Su hõbetasemele
ning annab kõigist ostudest 15% soodustust!

kuldtase -20%

Ostude summa 300-799€
12 kuu jooksul viib Su kuldtasemele ning annab kõigist ostudest 20% soodustust!

PLATINUM-TASE -25%

Ostude summa alates 800€
12 kuu jooksul viib Su platinumtasemele ning annab kõigist ostudest 25% soodustust!

tootearvustus = 10 punkti

Iga tootearvustus lisab Sinu klubikontole 10 lisapunkti

kuidas boonustaseme arvestamine toimub?

Boonustaseme arvestuse aluseks on 12 jooksva kuu ostude kogusumma ilma transpordikuludeta (1 punkt = 1€). Lühidalt öeldes, mida rohkem ostad, seda suurem on Sinu soodustus järgmiselt ostult.
Näiteks: kui ostad rohkem kui 100€ eest, rakendub Su järgmisele ostule 10%-ne klubisoodustus. Kui ostad veel 100€ eest, avad endale juba hõbetaseme soodustused ning saad järgnevatelt ostudelt 15% soodustust.

Klubipunkte saab koguda ka muude tegevustega: näiteks iga tootearvustus lisab Su kontole 10 klubipunkti. Ja igakuiselt on meil valikus 5. toodet, mille ost annab TOPELT klubipunktid!  

Klubisoodustuse arvestus toimub registreeritud kasutajatele. Seega kui sooritad ostud külalisena, ei ole meie süsteem kahjuks võimeline Sinu ostusid klubiprogrammis arvestama. 

Saavutatud boonustase kehtib 12 jooksvat kuud ning pikeneb vastavalt klubiliikme aktiivsusele.

kuidas boonustaseme soodustus rakendub?

Koheselt, kui avad endale mõne meie klubiliikme tasemetest, saabub Su postkasti vastav kiri ning Su kasutajakontole tekib sooduskood. Koodi leiad Minu Konto > Minu Klubistaatus sektsioonist.

Järgmine kord kui uue ostu sooritad, sisesta kood kupongi reale ning edaspidi tunneme Su juba ära ning rakendame Sulle saavutatud klubiliikme taseme soodustuse otse ostukorvis. Seega, Sina ei pea tegema muud kui sooritama ostud sisselogitud kasutajana, ülejäänu toimib juba iseenesest 🙂 

Soodustus on nähtav ja rakendub ostukorvis kogusumma sektoris (lehe allosas, koos transpordivalikutega), seega ära ehmata kui soodustust ei kuva ostukorvis olevate toodete nimekirjas ja hindades. 

NB: meil on mõned korrad juhtunud, et sooduskoodi ei kuva hoolimata sellest, et teete ostu sisse logitud klubiliikmena. Sellisel juhul soovitame “Minu Klubistaatus” sektsioonist kehtiv sooduskood kopeerida otse ostukorvi sooduskupongi reale. See on küll lisaliigutus, aga vahel on tehnika jonnakas ja ei käitu nii nagu ideaalis sooviksime. Vähemalt saate oma soodustuse rakendatud ja ei jää sellest ostmise hetkel ilma.

Olen varem teilt ostnud, kas saan ka soodustust?

Jah, kui Sul on meie e-poes kasutajakonto, oled varasemad ostud teinud sisselogitud kasutajana ning Su ostude kogusumma on avanud mõne klubiliikme soodustasemetest. 

Meie püsivalt aktiivsed klubiliikmed näevad juba praegu oma konto all varasemate ostude punkte (1 punkt = 1€, ilma transpordikuluta) ning saavad juba praegu kasutada oma soodustusi! 

Külalisena tehtud oste me kahjuks punktideks ja konvertida ei saa.

Kuidas teha kasutajakonto?

Klubiliikmeks astumine on lihtne: loo endale ilusadjuuksed.ee lehel kasutajakonto ning asu nautima klubiliikme privileege.
Alusta sisselogimisest kasvõi siit:

Kui Sul tekib küsimusi või soovid midagi täpsustada, kirjuta meile julgelt info@ilusadjuuksed.ee või Facebooki/Instagrami sõnumites. Püüame võimalikult operatiivselt reageerida ja vastata.

Veelkord – meil on hea meel Sind näha meie klubiliikmete ridades ning loodame, et meie ühine armastus ilusate juuste vastu on pikaajaline ja vastastikku rõõmustav 🙂

ilusadjuuksed.ee tiim

——

Ilusadjuuksed.ee võib klubiprogrammi reegleid muuta 30 päevase etteteatamisega.
Kõik klubiprogrammis toimuvad muudatused kajastuvad siin lehel.

L'Alga - vetikapõhine juuksehooldus kuivadele, kahjustatud ja värvitud juustele
liitu ilusadjuuksed.ee klubikirjaga

ja saa kingituseks esimene ost

5% soodsamalt