TASUTA TRANSPORT OSTUDELE ÜLE 59€ EESTI PIIRES

ilusadjuuksed.ee KLUBI

Kogu punkte eksklusiivse soodustuse saamiseks iga kord kui meil shoppad

MIKS KLUBIGA LIITUDA?

PÜSIVALT kuni -25% SOODSAMAD HINNAD

Meie klubiliikmed ostavad ALATI meeldivama hinnaga kui on saavutanud alltoodud klubitasemed! Võidujooks kampaaniatele on läbi, osta siis kui Sul on vajadus!

IGA KUU EKSKLUSIIVSED ERIPAKKUMISED

Duubelda oma klubipunktid ja jõua kiiremini uuele tasemele või saa ostuga kaasa kingitus või kasuta eksklusiivseid pakkumisi või... ühesõnaga - püüame teid iga kuu millegagi üllatada!
kuidas punkte koguda?
1€ = 1 punkt

Osta e-poest toode

30 punkti

Liitu meie klubikirjaga☝️

10 punkti

Kirjuta tootearvustus

klubiprogrammil on neli taset:
PRONKSTASE -10%
Ostude summa 100-199€
12 kuu jooksul viib Su pronkstasemele ning annab kõigist ostudest 10% soodustust!

hõbetase -15%

Ostude summa 200-299€
12 kuu jooksul viib Su hõbetasemele
ning annab kõigist ostudest 15% soodustust!

kuldtase -20%

Ostude summa 300-799€
12 kuu jooksul viib Su kuldtasemele ning annab kõigist ostudest 20% soodustust!

PLATINUM-TASE -25%

Ostude summa alates 800€
12 kuu jooksul viib Su platinumtasemele ning annab kõigist ostudest 25% soodustust!
KUIDAS BOONUSTASEME ARVESTAMINE TOIMUB?

Boonustaseme arvestuse aluseks on 12 jooksva kuu ostude kogusumma ilma transpordikuludeta (1 punkt = 1€). Lühidalt öeldes, mida rohkem ostad, seda suurem on Sinu soodustus järgmiselt ostult.
Näiteks: kui ostad rohkem kui 100€ eest, rakendub Su järgmisele ostule 10%-ne klubisoodustus. Kui ostad veel 100€ eest, avad endale juba hõbetaseme soodustused ning saad järgnevatelt ostudelt 15% soodustust.

Klubipunkte saab koguda ka muude tegevustega: näiteks iga tootearvustus lisab Su kontole 10 klubipunkti. Ja regulaarselt on meil valikus 5. toodet, mille ost annab TOPELT klubipunktid!  

Klubisoodustuse arvestus toimub registreeritud kasutajatele. Seega kui sooritad ostud külalisena, ei ole meie süsteem kahjuks võimeline Sinu ostusid klubiprogrammis arvestama. 

Saavutatud boonustase kehtib 12 jooksvat kuud ning pikeneb vastavalt klubiliikme ostude aktiivsusele.

KUIDAS BOONUSTASEME SOODUSTUS RAKENDUB?

Koheselt, kui avad endale mõne meie klubiliikme tasemetest, saabub Su postkasti vastav kiri ning Su kasutajakontole tekib sooduskood. Koodi leiad Minu Konto > Minu Klubistaatus sektsioonist.

Järgmine kord kui uue ostu sooritad, sisesta kood kupongi reale ning edaspidi tunneme Su juba ära ning rakendame Sulle saavutatud klubiliikme taseme soodustuse otse ostukorvis. Seega, Sina ei pea tegema muud kui sooritama ostud sisselogitud kasutajana, ülejäänu toimib juba iseenesest 🙂 

Soodustus on nähtav ja rakendub ostukorvis kogusumma sektoris (lehe allosas, koos transpordivalikutega), seega ära ehmata kui soodustust ei kuva ostukorvis olevate toodete nimekirjas ja hindades. 

NB: meil on mõned korrad juhtunud, et sooduskoodi ei kuva hoolimata sellest, et teete ostu sisse logitud klubiliikmena. Sellisel juhul soovitame “Minu Klubistaatus” sektsioonist kehtiv sooduskood kopeerida otse ostukorvi sooduskupongi reale. See on küll lisaliigutus, aga vahel on tehnika jonnakas ja ei käitu nii nagu ideaalis sooviksime. Vähemalt saate oma soodustuse rakendatud ja ei jää sellest ostmise hetkel ilma.

KUIDAS TEHA KASUTAJAKONTO?​

Klubiliikmeks astumine on lihtne: loo endale ilusadjuuksed.ee lehel kasutajakonto ning asu nautima klubiliikme privileege.

Alusta sisselogimisest kasvõi siit: LOON OMALE KONTO

PS: igale uuele klubiliikmele kingime omalt poolt 30 punkti 🙂

Kui Sul tekib küsimusi või soovid midagi täpsustada, kirjuta meile julgelt info@ilusadjuuksed.ee või Facebooki/Instagrami sõnumites. Püüame võimalikult operatiivselt reageerida ja vastata.

——

Ilusadjuuksed.ee võib klubiprogrammi reegleid muuta 30 päevase etteteatamisega.
Kõik klubiprogrammis toimuvad muudatused kajastuvad siin lehel.