Mis toimub juuksemoes kevad-suvel 2022? 16/05/2022 – Postitatud: Juuksetrendid – Märksõnad: , , ,

Aili Puss ja Triin Veisman viisid meid kurssi viimaste trendidega juuksemaailmas – milliseid muudatusi võiks oma juustega alanud kevad-suvisel uuel hooajal teha? Mis üldse toimub juuksemaailmas – millised värvi- ja lõikustrendid praegu domineerivad?

Millised on selle kevade ja algava suvehooaja värvitrendid juuksehoolduses?

Aili Puss võtab trendikad värvid lühidalt kokku: “Sügavad pruunid toonid ja liivakarva blondid.” Sama kinnitab ka Triin Veisman ning laiendab, et alanud hooaeg annab palju mänguruumi erinevate värvidega, kuid naturaalsemad balayage’i stiilis blondid ja tumedamad, sügavamad pruunid, kaunid vasksed kui ka puhtad, väga heledad blondid kõrvuti särtsakate värviliste toonidega on jätkuvalt aktuaalsed ja trendikad.

Aili lisab veel, et sel kevadel-suvel on moes ka virsikukarva sära andvad juuksemaskid.
Sisuliselt on valik väga lai ja vaba, soosides valikuid, mis just Sulle meeldivad.

Millised juukselõikused ja soengud on sel kevadel-suvel kõige populaarsemad?

Juukselõikuste ja soengumaailm on praegu enim mõjutatud 70-test ja 90-test. Kõige trendikamad on lühikesed järgulised soengud ehk shag* lõikused. Julgemad lõikavad juuksed lühikesse bob´i, samuti on trendikad nii ülilühike tukk kui ka „kardinatukk“, mis annab näole ilusa raamistuse. Triin Veisman rõhutab: „Ja ärgem unustagem, et kõige vingem juukselahk asub keskel!“

Suvesoengutes on kõige populaarsemad endiselt suured suvised lained ning Aili Puss´i sõnul hakkame üha rohkem nägema microafrolokke, mida saab kergesti teha peene lokipulgaga. Aili ennustab, et ka juuksepikendused vallutavad meie naiste südamed – pigem clip-in meetodiga lahendused, mida saab kergesti eemaldada ja uuesti soengusse sättida.

Meisterjuuksur Triin Veisman: "Ja ärgem unustagem, et kõige vingem juukselahk asub keskel!"

Millised juuksehoolduse põhitõed on aastate jooksul muutunud?

Triin kinnitab, et tänapäeval ollakse palju teadlikumad ja rohkem huvitatud sellest, mida juuksetooted sisaldavad ja kuidas need on valmistatud. Ehk olulised märksõnad on keskkond, tervis ja inimlikkus.
Aili toob välja aga ühe aegade tagant pärit „põhitõe“, mida täna kohe kindlasti enam oma juustele teha ei tohiks. Ja selleks on: ära kasuta juukselakki lokipulga või sirgendaja alla! Aili sõnul tehti seda küll aegu tagasi, et lokk juustesse sisse jääks, kuid tänapäeval on saadaval nii head soenguvedelikud, mis annavad väga hea elastsuse ja püsivusega tulemused ning sisaldavad lisaks ka kuumakaitset.

Tippjuuksur Aili Puss: "Ära kasuta juukselakki lokipulga või sirgendaja alla!"


Suured tänu Aili Puss (@ailipusseducation) ja Triin Veisman (@triin.veisman) heade kommentaaride ja nõuannete eest!

Ilusat kevadet ja sooja suve!
Ilusadjuuksed.ee tiim

« Katri Teller: L’Alga – WOW-effekt juba peale esimest kasutamist!
Blondid juuksed on luksus »