Suvehooaja soengu- ja värvitrendid 2021

Juuksehoolduse trendid, nipid ja nõuanded mugavalt sinu postkasti

Selle kevade-suve märksõnad on loomulikud ja terved juuksed ning hajutamispõhised värvimistehnikad, mis võimaldavad juuksuris käimise vahemikke pikendada lausa 3-6 kuu peale. Me kõik teame, et juuksuris käimine on olnud ülemaailmse viiruse tõttu üsna keerukas. See on ka põhjus, miks selle hooaja kõige populaarsemad soengu- ja värvitrendid on seotud just nimelt loomulikkuse ja mugavusega.

Karin Tool ja Anastassia Titova toovad algava hooaja trendidena välja naturaalsuse ja loomulikud värvitoonid, mis on tegelikult juba mõnda aega juuksemaailmas valitsenud. Kõige trendikamad on värvimistehnikad, mis võimaldavad luua sujuva ülemineku väljakasvult värvile – balayage, airtouch, teasylight ja shatush. Need värvimistehnikad võimaldavad juuksuris käimise vahemikke pikendada 3-6 kuu, mõnel juhul isegi kuni 12 kuu peale.

Eneli Rannik sõnab, et algava suvehooaja peamiseks trendiks on terved juuksed, olgu need siis sinised, blondid, lühikesed või pikad. Seda võimaldavad uued ja kaasaegsed vahendid ja ained, mis aitavad säilitada keemiliste salongitöötluste järgselt juuste tervise ja tugevuse.
Värvide osas on populaarsed puudervärvid – õrnad beezid, liivakarva blondid ning pähkelpruunid.

Ka soengutrendides valitsevad märksõnad on lihtsus ja loomulikkus. Anastassia Titova toob välja, et eelistatud on lihtsad ning mitte väga keerulised ja sätitud lahendused, näiteks kergelt lohakad lained. Värskust toob soengutrendidesse comeback´i tegev vana hea mullet ning jätkuvalt on trendikad küljetukad, sõnas Eneli Rannik.

Aitäh Teile heade nõuannete eest Karin, Anastassia ja Eneli!
ilusadjuuksed.ee


Fotod: L’Alga Haircare, Yael Bonfis, Eneli Rannik, Anastassia Titova ja Karin Tool.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

shag lõikus lühikestele juustele
Juuksetrendid
Ilusadjuuksed.ee

Mis toimub juuksemoes kevad-suvel 2022?

Aili Puss ja Triin Veisman viisid meid kurssi viimaste trendidega juuksemaailmas – milliseid muudatusi võiks oma juustega alanud kevad-suvisel uuel hooajal teha? Mis üldse toimub juuksemaailmas – millised värvi- ja lõikustrendid praegu domineerivad?

Loe lähemalt »
Blondid juuksed Kairit Laanela, ilusalong Kopli Föön
Juuksurite nipid
Ilusadjuuksed.ee

Blondid juuksed on luksus

Blondid kaunitarid soovivad, et nende blond juuksetoon oleks särav ning juuksed terved ka ilma igakuise juuksurikülastuseta. See polegi kuigi keeruline ülesanne, kuid mõned nipid siin siiski on. Küsisime nõu blondide juuste eksperdilt Kairit Laanela´lt, kes on heledate juustega tegelenud juba üle 10 aasta.

Loe lähemalt »
ilusad juuksed / norsten oü

KONTAKT

Norsten OÜ
Vahi tee 33, Harku vald
Harjumaa 76918 Eesti
Reg.kood.: 16158045
KMKR nr.: EE102340024
+ 372 504 1932
info@ilusadjuuksed.ee

LIITU ILUSADJUUKSED.EE KLUBIGA

Saa osa klubiliikme privileegidest, soodustustest, juuksemaailma uudistest ja proffide nõuannetest!

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2022