Suvehooaja soengu- ja värvitrendid 2021

Selle kevade-suve märksõnad on loomulikud ja terved juuksed ning hajutamispõhised värvimistehnikad, mis võimaldavad juuksuris käimise vahemikke pikendada lausa 3-6 kuu peale. Me kõik teame, et juuksuris käimine on olnud ülemaailmse viiruse tõttu üsna keerukas. See on ka põhjus, miks selle hooaja kõige populaarsemad soengu- ja värvitrendid on seotud just nimelt loomulikkuse ja mugavusega.

Suvine juuksehooldus

Karin Tool ja Anastassia Titova toovad algava hooaja trendidena välja naturaalsuse ja loomulikud värvitoonid, mis on tegelikult juba mõnda aega juuksemaailmas valitsenud. Kõige trendikamad on värvimistehnikad, mis võimaldavad luua sujuva ülemineku väljakasvult värvile – balayage, airtouch, teasylight ja shatush. Need värvimistehnikad võimaldavad juuksuris käimise vahemikke pikendada 3-6 kuu, mõnel juhul isegi kuni 12 kuu peale.

Eneli Rannik sõnab, et algava suvehooaja peamiseks trendiks on terved juuksed, olgu need siis sinised, blondid, lühikesed või pikad. Seda võimaldavad uued ja kaasaegsed vahendid ja ained, mis aitavad säilitada keemiliste salongitöötluste järgselt juuste tervise ja tugevuse.
Värvide osas on populaarsed puudervärvid – õrnad beezid, liivakarva blondid ning pähkelpruunid.

Ka soengutrendides valitsevad märksõnad on lihtsus ja loomulikkus. Anastassia Titova toob välja, et eelistatud on lihtsad ning mitte väga keerulised ja sätitud lahendused, näiteks kergelt lohakad lained. Värskust toob soengutrendidesse comeback´i tegev vana hea mullet ning jätkuvalt on trendikad küljetukad, sõnas Eneli Rannik.

Aitäh Teile heade nõuannete eest Karin, Anastassia ja Eneli!
ilusadjuuksed.ee


Fotod: L’Alga Haircare, Yael Bonfis, Eneli Rannik, Anastassia Titova ja Karin Tool.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

jälgi meid ka instagramis #lalgaeesti #ilusadjuuksed

Error validating access token: Session has expired on Saturday, 19-Jun-21 13:54:33 PDT. The current time is Sunday, 20-Jun-21 20:24:46 PDT.

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2021