Katri Teller: L’Alga – WOW-effekt juba peale esimest kasutamist! 17/07/2022 – Postitatud: Juukselood – Märksõnad:

Katri on oma juustega aja jooksul teinud erinevaid katsetusi: näiteks kallanud pähe blondeerimispulbrit ning kandnud juuksepikendusi, mis on ta juukseid peast välja rebinud. Samuti on Katril olnud afropatsid ning erinevat värvi juuksed – valged, punased, pruunid ja mustad.

Katri ise ütleb, et need katsetused jäid õnneks umbes 15 aasta taha ning praegu käib ta juuksuris ainult juukseid salgutamas. Ja seda umbes 4 korda aastas. Juuksuriskäikude vahele jääval ajal hooldab Katri oma juukseid nii hästi kui oskab ise, sest on kindlal veendumusel, et ilusad juuksed on naise ehe!

Katril on koduses juuksehoolduses mõned kindlad reeglid:

• Katri ei kammi kunagi märgi juukseid. Nagu Katri ise ütleb, siis on tal selline eestlaslik õhuke juukstüüp, mis märjana kammides võib kergemini katkeda.

• Katri kuumtöötleb oma juukseid võimalikult harva. Kui Katri välja minemas ei ole, siis ta oma juukseid ei föönita ning laseb neil loomulikult kuivada. Sirgendab ta oma juukseid üldse väga harva, sest juukse tüüp on iseenesest juba sirge.

• Koduses hoolduses kasutab Katri ainult kvaliteetseid juuksehooldusvahendeid.

Katri on elu jooksul kasutanud erinevaid juuksehooldusbrände – on hakanud igav ja siis on jälle uut proovinud. Aga ühegi brändi juurde pole ta pikemaks pidama jäänud. Siiani. Nagu Katri rääkis, siis nüüd juba 6-7 kuud tagasi proovis ta enda jaoks täiesti uut sarja L’Alga ning on nüüd täielikult „IN LOVE“!

… see lõhn on täiesti sõltuvusttekitav!

Katri alustas oma kogemuse jagamist sellest, et tal polnud erilisi ootusi L’Alga sarjale, sest maailmas on tooteid ikka nii palju…. “Aga see lõhn ja aroom olid nii meeletult head, et isegi kui L’Alga tooted mulle ei sobi, siis soetan vähemalt L’Alga juukseparfüümi, sest see lõhn on täiesti sõltuvusttekitav!” rääkis Katri.

Aga juba peale esmakordset L’Alga toodete kasutamist ütleb Katri, et tal oli ikkagi täielik WOW-effekt! Katri hoidis L’Alga sarja kasutamist pikalt endale, et olla lõplikult veendunud, et see esmamulje pole ajutine ning sari toimib ka pikaajaliselt. Olles nüüd enam kui pool aastat L’Alga tooteid kasutanud, on Katri oma sõnul L’Alga toodete tulihingeline fänn ja jagas oma kasutajakogemust oma instagrami kontol Blondcastpod.

„Neist ma enam ei loobu,“ ütleb Katri.

Katri sõnul teeb L’Alga sarja eriliseks see, et see sisaldab teaduslikult tõestatud vetikate ekstrakti, lisaks sellele biotiini ja niatsiinamiidi. Koostise kohta saab lähemalt lugeda siit >>

L’Alga sari on parandava loomuga, seega sobib kõige paremini kuivadele, kahjustatud, töödeldud ja õrnadele juustele.

Katri lemmiktooted

Kuna Katri juuksed on ta enda sõnul suhteliselt ludud, siis šampoonidest meeldivad talle need, mis annavad kohevust. “Ning kohevust L’Alga.Sealight šampoon tõepoolest annab,” kinnitab Katri .

“Kui šampooni juustesse panen, siis ainult juukse juurtele ja lasen pärast pesemise käigus šampoonil valguda läbi juuste. Šampooni juuste pikkusesse ma tavaliselt ei pane, masseerin selle vaid peanahale ja siis pesemise käigus peseb see ka juuksed kogupikkuses läbi,” sõnas Katri.

Kui pesuks kasutab Katri kohevust andvat L’Alga.Sealight šampooni, siis palsamina meeldib talle kasutada niisutavat L’Alga.Seaboost palsamit.

„Kuna mu juuksed on sellised haprad ja kahjustatud regulaarsest salgutamisest, siis see palsam käib täielikult kokku sellega, mida saavutada tahan. Et juuksed oleks siledad ja pehmed ja ei murduks, kuna soovin juukseid veel kasvatada,“ rääkis Katri.

Katri Teller

“Mul polnud erilisi ootusi L’Alga sarjale… Aga peale esmakordset kasutamist – no mul oli täielik wow-effekt!”

Paar korda kuus kasutab Katri nn. „hõbeda-maski“ ehk L’Alga.Sealver niisutavat juuksemaski, mis aitab neutraliseerida blondidel juustel kollakat tooni juuksuris käimiste vahepeal.

Viimasena jagab Katri oma kõige lemmikumat toodet, milleks on L’Alga.Sealight juukseseerum. „See on minu jaoks täiesti asendamatu, kuna teeb mu juuksed niiiiiii imeliselt siledaks ja pehmeks! Lisaks sellele on siin ka kuumakaitse ja UV-kaitse päikese eest, täiesti super-super asi!“ rääkis Katri.

Juukseseerumi kasutamise osas on Katril paar nippi: kui ta peseb juukseid nö korralikult, ehk kasutab šampooni ja palsamit, siis piserdab ta seerumit juustele vaid paar vurtsu. Kui aga on kiire ja palsamit kasutada ei jõua, siis paneb umbes 4 vurtsu.

Katri Teller & Blondcast lemmik juuksehooldustooted

Aitäh Katri, et oma kogemust meiega jagasid 🤍
ilusadjuuksed.ee tiim

« KETENDAV PEANAHK TALVEL: MIKS TEKIB JA KUIDAS RAVIDA?
Mis toimub juuksemoes kevad-suvel 2022? »