AlgAnoRD

AlgaNord 5™
- coctail of life -

AlgaNord 5™ on segu tugevatoimelistest koostisosadest ja planeedi kõige vastupidavamast taimeelust – ookeanide vetikatest.

Mineraalidest, asendamatutest omega rasvhappetest, vitamiinidest ja toitaineterikastest mikroelementidest pakatav L’Alga teaduslikult tõestatud kompleks AlgaNord 5™ pakub juustele ja peanahale kohest turgutust ning pikaajalist kaitset

AlgaNord 5™ suurimad eelised:
– Juuste enneaegse vananemise ja hallinemise ennetamine
– Peanaha vereringe ergutamine ja juustele tiheduse andmine
– Juuksekarva restruktureerimine. Kompleksis sisalduvad ained siluvad ja kaitsevad juuksekarva välimist kihti ehk kutiikulit
– Juuste üldine kaitsmine ja peanaha ärrituse vähendamine
– Mineraalide, biotiini ja vitamiin B kompleks suurendab vananevate juuste vastupidavust ja paindlikkust.

"Vetikatel on erakordne võime salvestada kontsentreeritud koguses mineraal- ja toitaineid."

miks vetikad?

L’Alga sarja loojate eesmärk oli välja töötada absoluutselt täiuslik kahjustuste eest kaitsev juuste hooldussari. Ambitsioonikas eesmärk eeldas, et see ei saa olla järjekordne “tavaline” juuksehooldussari, vaid leida tuleb tõeliselt tõhusad ja päriselt toimivad koostisained. Sellised, mille kasutamisel tunned selget vahet ja mõistad, et need teevad juuste seisukorra paremaks.

Merd ja ookeani peetakse elu hälliks. See on ainus koht, kus elu on eksisteerinud miljardeid aastaid, kuid ellu on seal jäänud vaid kõige vastupidavamad ja kohanemisvõimelisemad eluvormid. Vetikad on üks esimestest eluvormidest, mis on püsinud tänaseni. Nende müstiline ellujäämis- ja kohanemisvõime ning unikaalsed omadused taastuda ja taasluua (regeneratsioon) on vetikatest tänaseks teinud omamoodi supertaime.

 L’Alga teaduslikult tõestatud AlgaNord 5™ kompleksi jaoks kasutatavad erinevat tüüpi vetikad korjatakse käsitsi traditsioonilistel meetodidel. Väga oluline on siinkohal jätkusuutlikkus ja keskkonnasõbralikkus, et ka meie järeltulevatel põlvedel oleks võimalus nautida seda, mida meil täna. Tänu pikaajalisele laboritööle ja uuringutele oskame tänaseks maksimaalselt rakendada vetikate unikaalseid omadusi, kasutades mikro- ja toitainete  destilleerimiseks kõige uuemaid biotehnoloogilisi ekstraheerimistehnikaid. 

ADVANCED BIO-MARINE COMPLEX

AlgaNord 5™

Kividel, kallastel ja sügavates pimedates vetes kasvavad merevetikatel on erakordne võime salvestada suures kontsentratsioonis tervist turgutavaid koostisosi alates omega rasvhapetest, vitamiinidest, mineraalidest, polüsahhariididest ja paljust muust.  See kõik on neile hädavajalik vastupidamiseks karmides elutingimustes: talvised tormid, lained, tuul ja äärmuslik UV-kiirgus.

Sarnaseid tingimusi kogevad igapäevaselt ka meie juuksed ja peanahk, puutudes kokku erinevate ekstreemsete tingimustega. Stress, kemikaalid, õhureostus, päikesekuumus, pakane, föönitamine ja sobivas koguses vitamiinide, mineraalide ja muude oluliste toitainete pidev puudujääk.

AlgaNord 5™ kompleks sisaldab aktiivseid vananemisvastaseid ekstrakte teaduslikult tõestatud „supervetikate“ kombinatsioonist. Nõuetekohaselt kasutades aitavad need adaptogeenid suurendada juuste ja peanaha loomulikku võimet immuunsuse tõstmiseks, kahjustuste taastamiseks ja säilitamaks kaitse ka ekstreemsemates tingimustes.

AlgaNord 5™ - coctail of life
- komponendid -
BIO-EXTENDER® - Suurendab juuste vastupidavust ja paindlikkust
BIO-EXTENDER®
Suurendab vananevate juuste vastupidavust ja paindlikkust mineraalide, biotiini ja vitamiin B kompleksiga.
OLIGOGELINE® - Annab sära ja pehmust. Kaitseb ja turgutab juuksekarva, niisutab
OLIGOGELINE®
Annab sära ja pehmuse. Kaitseb ja parandab juuksekarva. Niisutab ja toidab.
BIO-RESTORER® - Restruktureerib, silub ja kaitseb juuksekutiikulit ehk juuksekarva välimist kihti.
BIO-RESTORER®
Restruktureerib, silub ja kaitseb juuksekutiikulit ehk juuksekarva välimist kihti.
ALARIANE® - Tagab juuste terviklikkuse ja vähendab peanaha ärritust, Kaitse kahjulike UV-kiirte eest, Vabastab pusadest, Anti-frizz
ALARIANE®
Tagab juuste terviklikkuse ja vähendab peanaha ärritust. Kaitse kahjulike UV-kiirte eest. Vabastab pusadest. Kontrollib juuste kahusust.
BIO-ENERGIZER® - Toetab juuste taaskasvu, lisab tihedust ja volüümi. Juuste kasvu ja elujõu võimendaja.
BIO-ENERGIZER®
Toetab juuste taaskasvu, lisab tihedust ja volüümi. Juuste kasvu ja elujõu võimendaja. Stimuleerib peanaha mikrovereringet.

- L'Alga tooted -

Ei sisalda sünteetilisi värvaineid ega naftakeemiat

Ei sisalda sulfaate, ftalaate, parabeene*, soola ega GMO-sid.
(*v.a. L'Alga.BOLSTER ja Sealush seerum)

Ei sisalda loomset päritolu koostisosi

L'Alga tooted sobivad ka tundlikule peanahale

L'Alga tooted on ohutud värvitud, sirgendatud ja keemiliselt töödeldud juustele

L'Alga kasutab taaskasutatavaid pakkematerjale

Armastusega ilusate juuste vastu © Norsten OÜ 2022